тел./факс:
0312 67-30-63
моб. тел.:
050 279-26-35
096 513-97-78

Масаж

Дозвольте собі виглядати чарівними

Масаж — це ніжний дотик сонячного проміння, теплого вітру. Споконвіку люди намагаються пізнати секрети власного тіла, щоб скинути втому, полегшити біль, набратися енергії.

В цьому допоможуть вам фахівці центру краси і здоров’я "Ісіда" вибрати саме той масажу, якого потребує ваше тіло.

Дбайливі дотики масажиста повернуть вашому тілу відчуття бадьорості, легкості та заряду енергії.

Наш організм влаштований так, що під час стресової ситуації м’язи напружуються і взаємодіють між психічним і фізичним станом, в такому разі вам необхідний релаксаційний масаж.

Лікувальний масаж — це ефективний метод лікування різноманітних захворювань, наслідків травм, відновлення організму після операції. Цей вид масажу поєднують із елементами мануальної терапіїї, лікувальною фізкультурою, фізіотерапією.

Мануальний — це класичний лікувальний масаж, він дає лікувальний та профілактичний ефект як самостійно так і в комплексі з іншими процедурами.

Загальний масаж — один із найулюбленіших масажів, які користуються великим попитом серед клієнтів, які використовують і антицелюлітний ручний масаж. Він покращує стан шкіри і підшкірної жирової тканини, покращує капілярний кровообіг, стимулює мікроциркуляцію крові, обмін речовин та лімфовідток рідини з організму.

Крім масажу тіла ми пропонуємо масаж ніг, що рекомендований для вагітних жінок та людей з варикозним розширенням вен. Програма націлена на зняття набряків та втоми ніг. Знижується напруга та болісні відчуття при ході, укріплюються стінки судин і стимулюється процес виведення зайвої рідини.

Ісіда - Центр краси та здоров’я